כתבו עלינו
שם
טלפון
דוא''ל
מעוניינת בסניף:
  • השכרת הסטודיו לאירועים
  • מערכת שעות
  • מסיבת רווקות / סדנאות
  • כתבו עלינו

המלצה של קלרה

הכנס הנ"ל התקיים בסוף ספטמבר באשקלון. ההרצאתי היתה במסגרת ערב חברתי מול קרוב ל-100 רופאים ורופאות, שכולם מדריכים לסטודנטים לרפואה.
08/10/05 09:35


הכנס הנ"ל התקיים בסוף ספטמבר באשקלון. ההרצאתי היתה במסגרת ערב חברתי מול קרוב ל-100 רופאים ורופאות, שכולם מדריכים לסטודנטים לרפואה.

שם אני הרצאתי על מקורות, היסתוריה של התפתחות הריקוד עד ימינו ועל תועלת בריאותית  תוך הדגשת התרונות של הריקוד ממבט רפואי. ההרצאה כוללה הדגמות של תנועות בסיסיות תוך ניתוח שלהן מבחינת פעילות שרירים שונים ותועלתן בריאותית.

הרצאה זאת נמשכה כחצי שעה. לאחר מכך, אני יחד עם המורה טל בר, התגמנו שני ריקודים שהיו בכוונה בנויים מאותן תנועות בסיסיות (אחד-איטי: והשני-מהיר יותר), כדאי להדגיש את יפיו של הריקוד, אפילו ברמה בסיסית. (לא רצינו "להפחיד" אנשים לא מנוסים). בסוף הזמנו את כולם למעגל המשותף ואירגנו מין מיני-חפלה של ריקודי בטן (ראו תמונות מצורפות). להפתעתנו, כמעט כולם, נשים וגברים יחד הצתרפו למעגל, כך שלא היה לנו מספיק חגורות, שהבנו להדגמות. במקרים אלו, אנשים נכנסו למעגל עם כל מיני המצאות משלהם, בסוף, במקום שעה וחצי המתוכננים, "רקדנו" יותר משעתיים, אם הינו יכולים להמשיך-הרופאים היו מוכנים.
עד היום גם אני, כמארגנת הערב זה, וגם טל, כמורה, מקבלות תגובות מעודדות מאוד תוך תקווה להמשך פעילות שלנו גם במישור הסברתי שכזה.

אני מקווה מאוד שזה בהחלט אפשרי ברגע שישנו רצון דו-צדדי.

בברכת שבת שלום,
קלרה

אתר החוגים והפנאי המוביל בישראל נבנה על ידי "חוג" אתר החוגים